Кошик
308 відгуків

Наразі ми не можемо обробляти замовлення та відповідати на повідомлення, оскільки сьогодні вихідний день або робочий день закінчився. Ви можете оформити замовлення або написати повідомлення і ми звяжемося з Вами в найближчий робочий день.

+380 (50) 386-41-67
+380 (98) 386-41-67
+380 (44) 454-13-37
б-р Вацлава Гавела, 8 (Ивана Лепсе), завод "Меридиан", заезд с переулка Ю.Матущака, 3 (Радищева), Київ, Україна
УКРСПЕЦМАСЛА ТД, ТОВ
Залишити відгук
Пропіленгліколь 99,5% фарм, фото 2
Пропіленгліколь 99,5% фарм, фото 2
Пропіленгліколь 99,5% фарм, фото 2
Пропіленгліколь 99,5% фарм, фото 3

Пропіленгліколь 99,5% фарм

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Пропіленгліколь — прозора, в'язка рідина. Її щільність нижча, ніж у етиленгліколю и гліцерину, але вище, ніж уетанолу. В'язкість пропіленгліколю вища, ніж у етиленгліколю й одноатомних спиртів, особливо за низьких температур. Втабл. 1 представлені основні фізико-хімічні властивості чистого 1,2-пропіленгліколю.

Пропіленгліколь відомий у формі двох ізомерів: 1,2-пропіленгліколь \mathsf{CH_3\!\!-\!\!CHOH\!- \!CH_2\!-\!OH} і 1,3-пропіленгліколь \mathsf{HO\!-\!CH_2\!\!-\!\!CH_2\!- \!CH_2\!-\!OH}. 1,3-Пропіленгліколь більш реакційно пристосований, ніж 1,2-пропіленгліколь, і схильний до полімеризації.

Внаслідок наявності асиметричного атому вуглецю є два оптичні ізомери: один, що обертає площину поляризації світла вліво, (-)форма та інший — вправо, (+) —форма. Пропіленгліколь, що отримується в промисловості гідратацією окиси пропілену, являє собою рацемічну суміш обох оптичних ізомерів (рацемат).

Оптичні ізомери пропіленгліколю можуть бути отримані з ліво- і регульованої окиси пропілену. Крім того, лівооообертовий ізомер отримують у разі відновлення ефіру молочної кислоти, що ліво обертається, а обертальний — під час гідрування над нікелем лівовідбивного 3-іод-1,2-пропіленгліколю[12].

Оптичні ізомери пропіленгліколю можна також отримати з рацемату під час фракційування циклічних кеталейпропіленгліколю й 1-ментону та подальшому кислотному гідролізі індивідуальних келів[13]. Запропонований спосіб виділення (-) — і (+) — пропіленгліколе з розчину рацемату в органічному розчиннику (н-пропанолі, втор-бутанолі, ацетоніні та його суміші з етиловим ефіром або етил-ацетатом та ін.) способом «затравлення» кристалічним пропіленгліколем розчину, охолодженого до температури нижче ніж –29 °C[14].

За хімічними властивостями 1,2-пропіленгліколь — типовий гліколь, лужними металами та лугами утворюють гліколяти, з карбоновими кислотами й ангідридами — одно- та двозамінні складні ефіри; етерифікація 1,2-пропіленгліколю й моноефірів призводить до дієфірів. У разі дегідратації в присутності кислот або лугів 1,2-пропіленгліколь утворює суміш диметил-1,4-діоксанів, у присутності Н3РО4 при 250 °C-пропіоновий альдегід, у присутності АlРО4 — аліловий спирт (2-пропен-1-ол) CH2=CH-CH2-OH та ацетон. Під час каталітичної дегідрації 1,2-пропіленгліколю дає ацетол СН3-СО-СН2-ОН або пропіоновий альдегід, пропіонувальну кислоту, метилгліоксидаль та ін. У процесі окиснення 1,2-пропіленгліколю продуктами реакції є ацетон, пропіоновий альдегід, молочна кислота, формальдегід, ацетальдегід та ін.

 

Фасування від 5 л. Відсилання по Україні!

Наявність! Якість! Товар от производителя!

Основні
Країна виробникРумунія
  • Ціна: від 200 /кг
  • Спосіб упаковки: 5, 10, 20, 50, 200 л, налив у тару споживача

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner